Výtvarné workshopy pro děti a pro dospělé

 

Kurzy jsou určené těm, kteří si chtějí osvojili nejrozmanitější výtvarné techniky, např. techniku batikování, ubrouskovou techniku, pedig, filcování, malbu na hedvábí, malbu na sklo, korálkování, drátování aj. Během několikahodinových kurzů si účastník osvojí základy techniky se zkušeným lektorem, které pak může dále rozvíjet. 

Zajemci budou informováni na těchto stránkách nebo e-mailem.

 

KURZ KORÁLKOVÁNÍ
V kurzu se naučíte šitou techniku z korálků, tzv. „Peyotový steh“. Vlastnoručně vyrobený šperk jistě ocení každá parádnice.

KURZ MALBY NA HEDVÁBÍ
Přijďte si namalovat svůj originální hedvábný šátek. Fantazii se meze nekladou! S sebou tvořivou náladu, pracovní košili a fén na vlasy (není nutný, ale lze jím urychlit sušení namalovaného výrobku.)

VÝROBA BROŽE Z FILCU
Máte rády brože? Vyrobte si svoji vlastní, která Vám bude okrasou na Vašem triku, svetru či kabátku. Vhodné i pro děti od 10 let.

KURZ PEDIGU
Během kurzu si vyzkoušíte práci s pedigem a seznámíte  se základy košíkářství. Vhodné pro děti od 10 let. S sebou: nůžky, šídlo (pletací jehlici apod.) a zástěru.

KURZ a la FIMO - KYTIČKA
Naučíme se společně vytvořit barevnou kytičku, kterou budeme aplikovat na korálky, brože, náušničky nebo jiné šperky. Pokud máte k dispozici svůj vlastní strojek na nudle, tak bude výhodou, když si jej přinesete s sebou. Vhodné i pro děti od 10 let,

KURZ DRÁTKOVÁNÍ
Máte doma odložené památeční kamínky z dovolené a chcete si vyrobit originální ozdobu? Stačí Vám pár šikovných rukou, bystré oko a také dávka trpělivosti. Pokud tohle všechno máte, je to kurz právě pro Vás. S sebou: kamínek cca. 5-8cm velký.

Všechny kurzy se konají v ateliéru Kolibřík. Součástí kurzu je i výborná káva, čaj a domácí pečené dobroty.

Těším se na Vaši návštěvu!